MEDYCYNA ESTETYCZNA
- Usuwanie zmarszczek:
 • mimicznych,
 • poprzecznych czoła,
 • "lwiej bruzdy",
 • zmarszczek wokół ust,
 • "kurzych łapek".


 • - Modelowanie twarzy
  - Powiększanie ust
  - Happy Lift
  - Ujędrnianie twarzy i dłoni
  - Preparaty witaminowe

  - Botox to preparat nieszkodliwego dla organizmu jadu kiełbasianego, który wprowadza się do mięśnia za pomocą sterylnej, cieniuteńkiej igły. Ampułkę z preparatem rozpuszcza się w soli fizjologicznej i podaje pacjentowi. Dolegliwości bólowe są minimalne, czas trwania zabiegu to 15-20 minut i można zaraz wrócić do codziennych czynności. Botox hamuje przewodzenie bodźców nerwowych z drobnych mięśni twarzy odpowiedzialnych za ruchy mimiczne i wyraz twarzy co w rezultacie zapobiega fałdowaniu i marszczeniu się skóry. Efektem działania preparatu jest pozbycie się „kurzych łapek”, podniesienie linii uśmiechu, spłycenie bruzd między brwiami, uniesienie brwi, poziomych linii na czole co daje efekt młodszego wyglądu. Preparat działa tylko w obrębie danego mięśnia, inne mięście pozostają wolne od preparatu co nie daje efektu „maski” lecz naturalny, odmłodzony wygląd.
  - Wypełniacze. Kwas hialuronowy i koktajle witaminowe. Preparaty te w sposób naturalny (ponieważ są zawarte w organizmie człowieka) wypełniają zmarszczki, nawilżają i poprawiają jakość skóry. Niestety z wiekiem jest ich coraz mniej, więc za pomocą mikronakłuć wprowadzamy do tkanki podskórnej. Zabieg trwa około 15-20 minut i jest prawie bezbolesny. Wypełniacze z kwasu hialuronowego stosujemy do: usuwania zmarszczek, modelowania twarzy, powiększania ust.
  - Radiesse to wypełniacz składający się z 70% żelu i 30% mikrogranulek wapnia i fosforu. Żel wygładza zmarszczki i bruzdy natychmiastowo, a naturalne składniki regenerują powoli tkanki i budują rusztowanie dla włókien kolagenowych. Skóra staje się naturalnie odmłodzona. Preparat stosuje się w okolicach twarzy i dłoni.
  - Happy Lift to zabieg alternatywny dla tradycyjnego liftingu dający długotrwałe i wspaniałe efekty zaraz po wyjściu z gabinetu. Polega na wprowadzeniu specjalnych nici w zwiodczałe miejsca zapewniając rusztowanie dla skóry i pozbycie się zmarszczek. Produkty Happy Lift posiadają mikroskopijne haczyki o unikalnej długości i gęstości. Z czasem po około 12-15 miesiącach nici ulegają naturalnemu rozpuszczeniu, a efekty utrzymują się około 6 lat. Zabieg trwa 15-40 minut, a techniki dostosowane są do miejsca implantacji.
  - Przeciwwskazaniem do zabiegów medycyny estetycznej jest: ciąża, okres karmienia piersią, choroby nowotworowe oraz niektóre leki.
  - Wszystkie preparaty: Botoxu, kwasu hialuronowego, Radiesse, koktajli witaminowych oraz nici Happy Lift posiadają znak jakości CE oraz pozwolenia na stosowanie Ministerstwa Zdrowia.
  - Zabiegi medycyny estetycznej w naszej poradni wykonuje:
  lekarz medycyny i stomatologii dr n. med. specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej Magdalena Katra.
  Liśc mięty